“Ey İbrahim insanları Hacca davet et,dünyanın her yanından yaya olarak yada binekleriyle davetine gelsinler.”

Kutsal Mekanlarda 28. yılı mız
Bildiğiniz gibi Elçi Turizm yıllardır kutsal mekanlarda yanınızda. Kuruluşundan bu yana Hak’kın yolunda Halkla beraber sürdürmüş olduğu kutsal yolculuklarla sizlerin rahatınız ve huzurunuz için çalışmaktadır. Şirket sahipleri ve deneyimli personeliyle birlikte yıllardır kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerini sunmaktadır.

Siz Dostlarımızın Bilgilerine;
2000 yılında Alwaha Turizm, Elçi Tur Turizm sahipleri tarafından satın alınarak hizmet sektörüne kazandırılmıştır.
2005 yılında ekonomik 1, 2, 3, 4, yıldız katagorilerinde umre turlarına Elçi Tur bünyesinde başlayarak başarıyla hizmet vermiştir.
2009 yılı itibari ile Alwaha Tur Turizm bağımsız olarak aynı katagorilerde umre turlarını gercekleştirmektedir. Amaç uygun fiyat ve daha iyi hizmeti siz değerli dostlarımıza vermektir.
*Alwaha Tur: Ekonomik 1*, 2*, 3*, 4* ve 5* yıldız katagorilerinde umre ve hac programları için Kuşdili cad. Efes carşısı. No:12 kat: 5 daire: 191 Kadıköy/İstanbul adresinde hizmet vermektedir.
Siz değerli dostlarımızla her geçen gün sürekli değişen ve geliştirdiği farklı vizyonla gönüllere taht kuran firmamız bundan sonra da hizmet vermeye devam edecektir.

”Haccı kabul edilen kişi annesinden doğmuş gibi günahlarından arındırılır”